W dzisiejszych czasach w tematyce laptopów równie ważna co specyfikacja stała się kwestia bezpieczeństwa, bowiem coraz częściej mamy do czynienia z wrażliwymi danymi, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce. Jeśli zależy nam na sprzęcie, który połączy w sobie świetne zabezpieczenia oraz topową specyfikację, to świetną propozycją okazuje się być Lenovo ThinkPad L13, który jako lekki i smukły ultrabook wydaje się być niepozorny, chociaż posiada całą masę specjalnych mechanizmów (więcej). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat – koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Zalety laptopa Lenovo ThinkPad L13

W dzisiejszych czasach w tematyce laptopów równie ważna co specyfikacja stała się kwestia bezpieczeństwa, bowiem coraz częściej mamy do czynienia z wrażliwymi danymi, które nie mogą wpaść w niepowołane ręceLaptop, jakim jest Lenovo ThinkPad L13 może pochwalić się nie tylko smukłością i lekkością za sprawą 13,3 calowego ekranu, ale także topową specyfikacją i ciekawymi rozwiązaniami. Do zabezpieczenia komputera zostały wykorzystane specjalne złącza TPM 2.0, Kensington Lock, czytnik linii papilarnych oraz kamerka internetowa z obsługą Windows Hello i mechaniczną zaślepką ThinkShutter. W kwestii samej wydajności jest naprawdę dobrze, bowiem mamy do czynienia z podzespołami takimi jak:

  • niesamowicie wydajnym procesorem 10 generacji Intel Comet Lake,
  • szybką pamięcią operacyjną RAM DDR4 maksymalnie do 16 GB pojemności,
  • superszybki dysk M.2 NVMe oraz pojemną baterię,
  • masę przydatnych złącz takich jak USB 3.1, 2 x USB typu C, HDMI, czytnik kart microSD, złącze dla stacji dokującej oraz słuchawkowe,
  • laptop ten wspiera technologię szybkiego ładowania, a sama bateria ma aż 46 Wh pojemności,
  • laptop posiada zintegrowaną grafikę Intel UHD Graphics, która spokojnie sprosta większości wyzwań, jakie mogą ją czekać w pracy biznesowej i w trakcie wyjazdów.

Czy warto zakupić laptopa Lenovo ThinkPad L13?

Oczywiście na rynku laptopów jest ogromna wręcz konkurencja, co sprawia, że wybór odpowiedniego modelu wcale nie jest prostą sprawą. Prezentowany w tym artykule model Lenovo ThinkPad L13 to z pewnością bardzo wydajny sprzęt biznesowy nastawiony na poręczność, niezawodność i ogromne poczucie bezpieczeństwa. Sprzęt ten sprawdzi się w każdej sytuacji i będzie nas świetnie zabezpieczał, jeśli nie chcemy, aby dane z którymi pracujemy wpadły w czyjekolwiek niepowołane ręce.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com