Czy nazwa modelu jest Ci znajoma? Jeśli nie, to zapraszam do świata Lenovo ThinkPad E15 o dobrych parametrach. W podanym artykule podamy podstawowe informacje o modelu, dodamy kilka słów o wyglądzie oraz dodatkach. Zapraszamy do czytania. 

Jaki procesor Lenovo ThinkPad E15 skrywa w środku?

Pod Lenovo ThinkPad E15 zauważymy procesor marki IntelPokrywa to największa komnata tajemnic. Pod Lenovo ThinkPad E15 zauważymy procesor marki Intel (www.kuzniewski.pl). Król nad królami w laptopie Lenovo ThinkPad E15 odpowiada na energooszczędność systemu. Siódma generacja nie ma sobie równych. Maksymalne osiągi  procesor Lenovo ThinkPad E15 utrzymuje na poziomie 4900 MHz. Działanie odbywa się na 4 rdzeniach. Pamięć Cache Lenovo ThinkPad E15 wynosi 8192 Kb.

Dysk twardy

To Lenovo ThinkPad E15 zostało przypisanych 16GB danych. Rodzaj pamięci DDR4 pozwala na szybkie wczytywanie aplikacji. Rozbudowa pamięci jest możliwa jednak wymaga sporej wprawy. Do jednego banku pamięci Lenovo ThinkPad E15 może być przypisanych jedynie 16GB danych. Jednak nie jest to powodem do zmartwień. Pamięć Lenovo ThinkPad E15 na 16GB pozwala na wydajną pracę każdego urządzenia.

Pamięć RAM

To ona odpowiada za przechowywania danych. Jak na 512 GB Lenovo ThinkPad E15 posiada całkiem spory magazyn. Działanie pamięci Lenovo ThinkPad E15 w typie SSD kontroluje sterownik NVMe. Istnieje możliwość rozbudowy pamięci. Zmian Lenovo ThinkPad E15 można dokonywać w typach pamięci. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Karta graficzna

Gratka dla branż projektantów i nie tylko. Wszelkie działy kreatywne będą zadowolone z Lenovo ThinkPad E15 oraz grafiki. Obsługa rozbudowanych programów do grafiki odbywa się za pomocą karty AMD Radeon RX 640 (więcej). Prawdziwa perełka Lenovo ThinkPad E15 jest odpowiedzialna za szybkość obsługi programów.

Ekran

Górna obudowa Lenovo ThinkPad E15 ukrywa matrycę o przekątnej 15,6 cala. Rozdzielność elementu do emitowania obrazu wynosi 1920 x 1080. Warto wspomnieć o jakości Full HD, która wpływa na lepszy odbiór kolorów. Matowa matryca pozwala komfortowe widzenie w różnym oświetleniu. 

People obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com