Chcesz poznać laptop Lenovo o mocnych parametrach? Zależy Ci na laptopie dobrym do biznesu oraz grafik? To z całym sercem polecamy Lenovo ThinkPad E15 o korzystnych parametrach. Zapraszamy do przeczytania krótkiego opisu modelu. 

Czym może nas zaskoczyć Lenovo ThinkPad E15?

Do Lenovo ThinkPad E15 podłączono 3-komorową baterię Li-Ion Powodów zaskoczenia może być aż 3. Po pierwsze energooszczędny procesor od Intel. W modelu Lenovo ThinkPad E15 został zaopatrzony w siódmą generacje systemu. Jej działanie opiera się na częstotliwości od 1800 do 4900 MHz. Aby zrozumieć energooszczędność w podanym modelu warto napisać kilka słów o baterii.

Do Lenovo ThinkPad E15 podłączono 3-komorową baterię Li-Ion (https://www.kuzniewski.pl/k4592,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e15.html). To standardowy rodzaj baterii wśród laptopów. Użytkowość baterii Lenovo ThinkPad E15 sprowadza się do długodystansowego działania. Urządzenie Lenovo ThinkPad E15 na podanym zasilaniu działa aż do 11 godzin. Bez ładowarki możesz spokojnie przejechać przez pół Polski.

Kolejnym powodem do dumy dla posiadaczy Lenovo ThinkPad E15 jest pojemność dysku. Pamięć na poziomie 512 GB SSD pozwala na duże możliwości. Do laptopa Lenovo ThinkPad E15 możesz przenieść całą firmę. Aby 512 GB było możliwe do obsługi Lenovo ThinkPad E15 posiada kontroler NVMe.

Ważną rzeczą dla branż kreatywnych jest karta graficzna. Do Lenovo ThinkPad E15 wbudowaną dość wydajną kartę. AMD Radeon RX 640 posłuży w procesje tworzenia (więcej: https://www.amd.com/en/products/graphics/radeon-rx-640). Pamięć wideo na poziomie 2028 Kb pozwala na komfortową obsługę programów graficznych.

Wygląd oraz inne dodatki

Laptop Lenovo ThinkPad E15 występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz srebrnym. Wymiary Lenovo ThinkPad E15 są nieco większe od standardu.

Wymiary zaliczamy do standardów, a wynoszą:

  • Szerokość: 368 mm
  • Głębokość:245 mm
  • Wysokość: 19 mm
  • Waga Lenovo ThinkPad E15 dochodzi do 2 kg. Dokładna gramatura urządzenia to 1,9 kg.

Ekran w laptopie sięga 15,6 cala. Rozdzielczość Lenovo ThinkPad E15 to 1920 x 1080. Dodatkowymi udogodnieniami matrycy jest emitowanie obrazu w jakości Hull HD oraz matowa powierzchnia ekranu.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com