Lenovo jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w dziedzinie informatyki stara się by jej produkty zawsze były o krok przed konkurentami. Dzięki temu tysiące pracodawców wybiera dla swojej firmy produkty właśnie tego producenta. Lenovo doskonale odbiera sygnały płynące z rynku, przez co jest w stanie trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Za niedługo będziemy świadkami premiery nowych laptopów przeznaczonych do pracy, których producentem jest Lenovo. Laptopy te po raz kolejny mają zrewolucjonizować rynek. Mowa tutaj o sprzęcie, który wchodzić będzie w skład linii ThinkPad. Te biznesowe komputery mają łączyć w sobie doskonałą wydajność oraz komfort pracy. Wielokrotnie Lenovo (a wcześniej IBM) pokazywało, że seria ThinkPad doskonale nadaje się do różnego rodzaju pracy. Jak będzie tym razem?

Lenovo nie zwalnia

Lenovo jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w dziedzinie informatyki stara się by jej produkty zawsze były o krok przed konkurentami
Hands of programmer writing code on laptop

Chyba najbardziej reprezentatywnym przedstawicielem nowej linii ThinkPadów jest komputer Lenovo ThinkPad T15. Jest to sprzęt doskonale dopasowany do dzisiejszych rynkowych potrzeb. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, że komputer nie tylko musi posiadać dobrą specyfikację techniczną, odpowiadającą wymaganiom sprzętowym poszczególnych programów, ale musi zapewniać także doskonały komfort pracy. Lenovo ThinkPad T15 świetnie radzi sobie pod tym względem (o czym także tutaj: www.kuzniewski.pl). Przede wszystkim jest to sprzęt, który posiada bardzo przejrzysty i nieinwazyjny dla oczu ekran. Jego przekątna, 15,6 cala zapewnia możliwie najlepszą pod względem szczegółowości pracę. Ponad to, jak w przypadku każdego ThinkPada, użytkownik ma do dyspozycji doskonałą klawiaturę, szeroki gładzik. Praca z akcesoriami nie będzie stanowić problemu, gdyż sprzęt posiada dużą ilość portów.

Specyfikacja techniczna jest doskonała

Lenovo ThinkPad T15 to także świetnie dobrane podzespoły. Procesory z rodziny Intel Core Comet Lake są dzisiaj wyznacznikiem nowych technologii. Sprawiają, że praca jest szybka i wydajna. 8GB RAM pozwala na pełne realizowania mocy obliczeniowej komputera. Dysk SSD 512 GB stanowi też dużą przestrzeń. 

Technology obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com