W tym roku gigant z Cupertino zaoferował nam nową odsłonę jednego ze swoich najpopularniejszych notebooków. Apple MacBook Pro 13 2019 to idealna opcja dla osób, które laptopa używają jako swoje narzędzie pracy na codzień (https://www.kuzniewski.pl/k4452,laptopy-apple-macbook-pro-macbook-pro-13-macbook-pro-13-2019.html). Oferuje wysoką wydajność i komfortowe korzystanie z wielu programów. 

Niewielkie rozmiary, duża wydajność

W tym roku gigant z Cupertino zaoferował nam nową odsłonę jednego ze swoich najpopularniejszych notebooków13 calowy ultrabook to dobre rozwiazanie dla osób, które cenią sobie mobilność. Mimo niewielkich rozmiarów, laptop ma naprawdę dobrą specyfikację.

Apple oferuje nam cztery wersje, każdą z czterordzeniowym procesorem Intel Core i5, z częstotliwością nawet do 2,4 GHz i 4,1 GHz w Turbo Boost. Możemy więc wybrać opcję, która najlepiej odpowiada naszym wymaganiom. Posiada 8 GB pamięci RAM, z możliwym rozszerzeniem do 16 GB, oraz od 128 do 512 GB pamięci masowej SSD. Dostępny jest w dwóch kolorach – srebrnym i gwiezdnej szarości. Wbudowana bateria litowo – polimerowa o pojemności 58 lub 58,2 Wh oferuje do dziesięciu godzin bezprzewodowego przeglądania internetu czy odtwarzania filmów z iTunes oraz do trzydziestu dni w stanie gotowości. Możesz więc śmiało korzystać z niego poza domem,  nie martwiąc się o ładowanie.

Wyświetlacz Retina z technologią True Tone zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Za grafikę odpowiada karta graficzna Intel Iris Plus Graphics 645 lub 655 – zależnie od zakupionej przez nas wersji MacBooka. System macOS jest kolejną zaletą wszystkich komputerów od Apple. MacOS Mojave przynosi jeszcze więcej nowych funkcji, inspirowanych doświadczeniem poprzednich użytkowników.

Jeszcze prościej i przyjemniej

Pracę ułatwi Touch Bar, który zastępuje klawisze funkcyjne u góry klawiatury. Dostosowuje się do twoich działań, a także możesz samodzielnie go skonfigurować – tak, jak potrzebujesz. Praca w różnych programach będzie jeszcze przyjemniejsza, nieistotne, czym się zajmujesz – grafiką, programowaniem czy innymi działaniami. Błyskawiczne odblokowywanie laptopa umożliwia technologia Touch ID, wykorzystywana w wielu produktach marki Apple. Urządzenie rozpoznaje nasz odcisk palca, możemy więc nie martwić się o bezpieczeństwo naszych danych. Za pomocą tej funkcji zapłacimy przy użyciu Apple Pay czy dostaniemy się do zablokowanych notatek i różnych funkcji systemowych.

Apple MacBook Pro 13 2019 to potężny ultrabook, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdzi się jako narzędzie do pracy, w domu czy poza nim, dla osób zajmujących się różnymi dziedzinami. Równocześnie ze względu na swoje niewielkie rozmiary i wagę oferuje pełną mobilność. To dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie płynność pracy i najlepsze rozwiązania.

 

Obraz z apple.com