Lenovo, troszcząc się o segment biznesowych laptopów, poszerzy swoją ofertę o nowe, innowacyjne produkty. Segment ten jest systematycznie rozwijany przez producenta, dzięki czemu doszedł o do perfekcji w recypowaniu najnowszych trendów. Duże doświadczenie w produkcji laptopów biznesowych sprawia, że firma Lenovo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co powinien posiadać dobry laptop służący do pracy. Dotyczy to zarówno jego wyglądu i funkcji zewnętrznych jak i oprogramowania. Skorzystają na tym wszyscy pracodawcy, którzy wyposażają swoich pracowników w sprzęt z najwyższej półki, który da im możliwość pracy najwyższej jakościowo. W dobie dużego wyboru produktów elektronicznych, posiadanie określonych wymagań względem sprzętu jest wręcz koniecznością. Lenovo posiada tak szeroką ofertę, że praktycznie każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jednym z bardziej interesujących nowych produktów, które Lenovo zamierza wprowadzić na rynek jest Lenovo ThinkPad T14. Ten niewielki komputer skrywa w sobie bardzo dużo możliwości.

Kompaktowy i wydajny

Laptop Lenovo ThinkPad T14 nie należy do największych sprzętówLaptop Lenovo ThinkPad T14 nie należy do największych sprzętów. Jego matryca mierzy czternaście cali, dzięki czemu zarówno komfortowo korzysta się z wyświetlacza jak i przenosi się komputer. To sprawia, że o wyborze tego sprzętu powinien pomyśleć pracodawca, którego pracownicy pracują często zdalnie. Pamiętajmy też, że ważne jest w tej kwestii także odpowiednio długie działanie na baterii bez ładowania oraz niewielka waga sprzętu – także na tym polu Lenovo ThinkPad T14 radzi sobie świetnie (https://www.kuzniewski.pl/k4597,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t14.html). Sprzęt posiada też wygodną klawiaturę oraz perfekcyjnie skonstruowany gładzik.

Starannie dobrane części

Praca sprzętu opiera się na procesorze Intel Comet Lake. Nowoczesna technologia znajduje największe odzwierciedlenie właśnie w zastosowaniu procesora z tej grupy. Pamięć RAM wynosi 8 GB. W sprzęcie zastosowano kartę graficzną Intel UHD Graphics 620, co wspiera pracę wymagających programów. Pamięć masowa w przypadku tego komputera to 265 GB. Te statystyki jasno mówią o tym jak dobrej klasy jest to komputer.

Technology obraz autorstwa freepik – www.freepik.com