Na to pytanie odpowiada wielu przedsiębiorców. Jednak, aby zrozumieć fenomen HP EliteBook 840 G6 warto zajrzeć na specyfikację. Zapoznaj się z krótką charakterystyką laptopa i sam podejmij decyzje o zakupie. 

Procesor – mistrz oszczędzania energii

Delegacje zwykle kojarzą się z wyjazdem służbowymDelegacje zwykle kojarzą się z wyjazdem służbowym. Aby HP EliteBook 840 G6 byl stworzony do działań bez prądu został wyposażony w ekologiczny procesor. Intel Core piątej generacji naprawdę potrafi oszczędzać energie. Działanie na częstotliwości 1600-3900 MHz nie pozbawiła urządzenia HP EliteBook 840 G6 cechy oszczędzania. Aby zrozumieć tę zależność warto posłużyć się przykładem.

Gdy jesteśmy w trasie i zapomnimy o ładowarce nie musimy lecieć do najbliższego sklepu z elektroniką. Laptop HP EliteBook 840 G6 naładowany do pełna działa do 12,5 godziny. Spokojnie starczy na podróż autokarem lub 8 godzinny tryb pracy.

Ekran – do swobodnej pracy w każdych warunkach

Długie godziny pracy przed komputerem nie są wskazane. Jednak, gdy sytuacja tego wymaga HP EliteBook 840 G6 jest na to przygotowany. Matowa matryca HP EliteBook 840 G6 jest odpowiednia do pracy w niezwykle jasnych pomieszczeniach. Laptop HP EliteBook 840 G6 o 15,6 cala nie męczy wzroku. Dodatkowa jakość Hull HD powiększa możliwości obrazu. W ekranach do pracy ważna jest rozdzielczość. W służbowych laptopach możesz liczyć na 1920 x 1080 rozdzielności.

Pamieć

Ważna podczas obsługi aplikacji. W HP EliteBook 840 G6 masz 8GB do pełnego wykorzystania. Podane parametry obsługuje system DDR4. Wbudowaną pamięć można rozbudować do 32GB.

Dysk twardy

To prawdziwa kopalnia diamentów. Aby doświadczeni przedsiębiorcy mogli się zainteresować HP EliteBook 840 G6 wbudowano 256 GB. Dzięki takiej kopalni możesz ściągać różnorodne aplikacje. Dysk twardy pozwala tworzyć rozbudowane projekty bez zmartwień o ilość GB.

Wymiary

Aby laptop HP EliteBook 840 G6 mógł pomieścić się w plecak lub torbę podróżną posiada następujące wymiary:

  • Wysokość: 18 mm
  • Szerokość: 370 mm
  • Głębokość: 257 mm
  • Waga laptopa to: 1,78 kg
Business obraz autorstwa rawpixel.com - www.freepik.com