Firma HP udowodniła właśnie, że można stworzyć biznesowy komputer, który jest w stanie połączyć elementy wydajności oraz estetyki. W konsekwencji powstał HP Elite Dragonfly. Wszyscy Ci, którzy poszukują urządzenia do codziennych zadań, ale jednocześnie cieszącego oko powinni wziąć pod uwagę ten właśnie model. 

HP Elite Dragonfly – estetyczny i potężny laptop biznesowy

HP Elite Dragonfly należy do rodziny wysokiej klasy laptopów skierowanych do klientów biznesowychHP Elite Dragonfly należy do rodziny wysokiej klasy laptopów skierowanych do klientów biznesowych. Z tego też powodu urządzenie wyposażone zostało w wygodną klawiaturę, która sprawia, że praca na laptopie jest przyjemna.

Firma HP poza tym, że stworzyła urządzenie cieszące oko swoim wyglądem, zadbała również o to, aby urządzenie było wysoce funkcjonalne. Efektem tego mamy do czynienia z laptopem lekkim, a zarazem odpornym na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Przemieszczanie się z HP Elite Dragonfly nie stanowi większego problemu, a jeśli dodamy do tego wytrzymałą baterię, zyskujemy komputer o wysokiej mobilności, który umożliwi nam pracę w terenie.

Oprócz cichej i wygodnej w użytkowaniu klawiatury, urządzenie może się pochwalić wysoką wydajnością. HP zadbało o to, aby ich urządzenie było dostępne w wielu konfiguracjach, dlatego też każdy może dobrać urządzenie z takimi podzespołami, które najbardziej odpowiadają jego potrzebom.

Nabyć możemy – przykładowo – urządzenie z procesorem Intel Core 8. Generacji, 16 GB pamięci RAM oraz dyskiem o pojemności 2 TB.

Klasowe rozwiązanie dla biznesu – HP Elite Dragonfly

HP Elite Dragonfly posiada 13,3-calowy ekran dotykowy z możliwością skonfigurowania go do rozdzielczości 4K. Jeśli podczas pracy chcemy posłuchać muzyki, będziemy usatysfakcjonowani. Dragonfly posiada cztery jakościowe głośniki, a dźwięk jest głośny i wyraźny.

Z powyżej wymienionych można skonstatować, że HP Elite Dragonfly to klasowy laptop, który idealnie sprawdzi się w biurze. Urządzenie nie ma problemu z obsługą przeglądarki, w której otwartych zostało wiele kart, a jego wydajność pozwoli także na obsługę programów biurowych.

Obraz autorstwa: www8.hp.com